?

Log in

Віндовс, інтернет, парнографія, хробаки, трояни і пяні їжаки

Був вчоча на роботі цілий день на обєктах. Приїхав в офіс десь біля пятої. Офігів! Сидить якесь чмо років пятнадцять за моїм робочим компом повідкивав купу вікон експлорерів з парнухою. Питаю:
- ти хто?
чмо:
- я Вася
- якого хера сидиш за моїм компом?
- тато казав шо можна...
- твій тато хто?
- (називає імя одного мужика)
(Починаю смутно пригадувати шо колись мужик приходив питався чи можна шоб малий прийшов набрав собі реферат...)
- нашо в інтернет заліз?
- хотів скачати реферат
- а чого експлорером?
- а чим?
- (матюкаюся)
- а по парнусі чого лазиш?
- я тільки раз а воно само...
-а фаєрвол нхера віключив?
- бо не пускало в інтертета (бляха! звичайно шо непускало там фаєрвола так настроєна шоб з експлорера не пускало)
(матюкаюся ше сильніше)
- йди .... звідси!

Надувся і пішщов. Сідаю за комп, він тормозе. Вирубую нет (виключаю модему) матюкаюся. Знов матюкаюся перегружаю ящик. Висить. Матюкаюся перегружаю в сейфмоді запускаю нода, і запускаю програмуліну яка шукає всяку нечисть (хробаки, трояни і кейлогери...). Сижу дивлюся як воно там собі шось сканує, матюкаюся. Пішов покурив подіставав секретутку приніс їй морозива, подивився як вона його еротично хрумає.
Прийшов подивився до компа, воно там сканувало (матюкаюся).
Пішов попив квасу позвонив до колєги, попили пива.
Через години дві (в явно вже під вливом алькоголю) приперся на роботу. Відсканувало. 48 всяких гадостей понаходило і почистило (разов з екзешками). Після цього тривав довгий процес відновлення системи всяких програмулін які потрібно для роботи, пив пиво курив модні сигарети (здається слім)які знайшов в секретутки в шухляді, бо мої закінчилися а мені було впадло ходити в магазин, і матюкався.
Додому приперся десь біля першої...
Сьогодні з ранку прийшов мужик спитатися чи можна малому прийти "докачати" реферата. Популярно майже не вживаючи ненормативної лексики пояснив чого неможна, який в нього "класний" пацан і вказав приблизний напрямок куди розвивати свій рух.

Comments

:) а васі сподобалось скачувати реферати ;) ( свого такого теж маю, не раз через нього відключали інет, ) і на роботу рідко до мене тепер приходить, просто познаходив соіб друзів, які вдома безлімітку мають..

volya2005

треба оголосити війну проти таких Васів (хоча я сумніваюся шо був би в мене в такому віці доступ до нету то я бне поналазив комусь по "рефератах":))

(Anonymous)

Re: volya2005

ех.... не вмію огологсити війну, свого роду пацифіст я..... ітому інколи дістається мені на горіхи...;)

Re: volya2005

Ага знаю я одного пцифіста з тернополя під підпільною кличкою "Колобок" він тоже каже шо пацефіст але коли його сильно дістануть то може і відпацифіздити:)

(Anonymous)

Мені подобається

дуже цікаво, спасибі